"One More International" nedir? - Mehmet Yusuf Balık

“One More International” nedir?

Hayallerimizi ve hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda, One More International şirketine, ürünlerine, pazarlama planına, BattleTEAM Akademi destek ve eğitim sistemini seçmeniz suretiyle çok akıllıca bir adım atabilirsiniz.

Tecrübelerimizle, dünyadaki birçok liderin tecrübelerini ve deneyimlerini bir araya getirerek yeni iş modelinizi kurmanızı, kurarken de kullanabileceğiniz yol haritasını en güncel ve kanıtlanmış bir biçimde Kısıklı Ofisimizde sizlerin hayal dünyasına sunuyoruz.

Bu işe ciddi şekilde sarılma kararınız sizlere çok büyük olanaklar sunacaktır. Eğer ne istediğinizi tam olarak biliyorsanız, bu amaçla sıkı bir şekilde çalışmaya kararlıysanız, bizim sizler için hazırladığımız anlaşılır ve uygulanabilir iş modelini öğrenir ve uygulamalısınız. Bu iş modeli sizleri, arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşabileceğiniz bir yolculuğa çıkaracak.

Sadece kendinize inanın, öğretilenleri tam olarak kavrayın ve şimdi HAREKETE GEÇİN!

İster küçük yavaş bir hamleyle, ister olabilecek en hızlı şekilde işinizi kurmak için yola çıkmış olun, unutmayın ki hayal kurmak için bir bedel ödemiyorsunuz.

Gerçekte ne istiyorsunuz? Ne zaman istiyorsunuz?

Gelin bunların gerçekleştirilmesi için bunların planını birlikte yapalım. Bu iş modelinde sizlere sunacağımız araçları gözden geçirin ve öğrenin, bu şekilde işinizle ve size sunulan fırsatlarla tanışın. Unutmayın fırsatın kendisi de bir ürün “ÜRÜN”dür.

İnsanlar, aynen sizin gibi hayattan çok daha fazlasını beklerler ve bunu kendi başlarına gerçekleştirmekten de büyük bir haz duyarlar. Sizin de bir yanıtınız var, yanıtların da en güzeli. Artık onu daha fazla gizlemeyin.

One More International “BattleTEAM” Akademi Destek ve Eğitim Sistemi ile sizlere öğreteceklerimizi adım, adım vereceğiz. Hızınızı ayarlamak, yavaş ve hızlı olabilmek sizin kararınız. Zamanla ürünler ve işiniz hakkında daha çok bilgi edindiğinizde, güven ve inancınız daha çok arttığında, hedeflerinizi ve faaliyet seviyenizi tekrar gözden geçirip ayarlayabilirsiniz.

Paylaş