Ziyaretler - Mehmet Yusuf Balık

justWORKOffice

Ülkemizde bulunan spor kulüplerine, genç ve idealist ekibiyle “Danışmanlık ve Organizasyon Yönetimi” konusunda özel hizmet veren kıymetli dostum İş İnsanı Mehmet Berk Güngör ‘ü sıradışı ofisinde ziyaret ettim. Projelerini dinlerken heyecanladım.
Ayrıca #Google, #Facebook, #Amazon gibi teknoloji şirketlerinin ofis kampüslerinden ilham alarak tasarlanan Justworkoffice harika olmuş.
Ş A H A N E 😉

Ekonomi Ticaret Derneği

Farklı iş kollarından oluşan, referanslı katılım sistemi ile genişleyen, iş dünyası temsilcilerinin bir araya geldiği, Türkiye dahil 50 ülkede iş dünyası ve bürokratik bağlantıları bulunan, gücünü üyelerinin network ve yardımlaşma havuzundan sağlayan “Yeni Nesil İş Dünyası Sivil Toplum Kuruluşu ETD Ekonomi Ticaret Derneği”nin tanışma toplantısına katılarak, katılımcılara daha sağlıklı ve hastalıksız yaşayabilmenin sırlarından bahsettim 🧬⚕️

Sn. Yahya ATICI

Yüreği #Palandöken gibi yüce, kıymetli abim,
AK Parti İstanbul Parti İçi Demokrasi ve Hakem Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Yahya ATICI ‘nın misafiriydik.
Sohbetin odağında, her kızı adeta bir
#NeneHatun dedikleri, kar şehri, yar şehri, Nene Hatun’un diyarı #Erzurum’a nasıl damat oluşum vardı:)

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ

Aziz Mahmud Hüdayi Hz., Mihrimah Sultan Camii, Beylerbeyi Sarayı, Kuzguncuk, Kuleli ve Tarihi Çeşmeleri ile bilinen #Üsküdar’ımızın Belediye Başkan Yardımcısı Sevgili Dostum Vefa Yunus Taylan ’ı ziyaret ettk.

🧿 Birçok değere ev sahipliği yapan “ÜSKÜDAR”ı sizden dinlerken heyecanlandık başkanım:)

Yeni Dünya Vakfı

Yeni Dünya Vakfı Genel Koordinatörü Sn Sezer Bulut ile tanıtım ve medya çalışmaları alanında gerçekleştirdiğimiz beyin fırtınası, vakfımızın dijital dönüşümüne büyük katkı sağlayacak.
Gençlerimizi, geleceğimizin teminatı ve bugünümüzün de sahibi olarak görüyoruz.

Sn. Yahya ATICI

Yüreği #Palandöken gibi yüce, kıymetli abim,
AK Parti İstanbul Parti İçi Demokrasi ve Hakem Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Yahya ATICI ‘nın misafiriydik.
Sohbetin odağında, her kızı adeta bir
#NeneHatun dedikleri, kar şehri, yar şehri, Nene Hatun’un diyarı #Erzurum’a nasıl damat oluşum vardı:)

Sn. Ahmet Hamdi GÖRK

Ekibine fırsat yaratan, yenilikçiliği teşvik eden ve yol gösteren, lider ruhlu, başarılı siyasetçiler unutulmazlar. 2011-2018 yılları arasında beni siyasetle yoğuran, bugün ki tecrübelerimde çokça emeği bulunan kıymetli büyüğüm,
Ahmet Hamdi GÖRK
Başkanımızı, eşimle ziyaret ettik.

Avukatlar Günü

Adaletin tecelli etmesinde ve milletimizin hak arayışında önemli bir köprü olan tüm avukatlarımızın 5 Nisan #AvukatlarGünü‘nü tebrik ediyorum.
Bu vesileyle AK Parti Çekmeköy
İlçe Başkanımız Avukat Sn. Av. Akın İLHAN’a da mesleki hayatında muvaffakiyetler, işlerinde kolaylıklar diliyorum.

Yeni Dünya Vakfı

#Türkiye’nin aydınlık yarınlarının parlak geleceği olan gençlerimiz için çalışan ve 19 Şubesi ile hayalini kurduğumuz o gençliğe şemsiye olan Yeni Dünya Vakfı ’mızın #Ankara Şubesi’ni ziyaret ettim.
Ankara Şube Başkanı Ali Toköz
’den yurt çalışmalarımızı dinlerken gururlandım. 

Ankara Seyahati

Ankara temaslarımız öncesi Hacı Bayram Tepesi’ne çıkarak, İstanbul’un manevî fatihi Akşemseddin Hz.’nin Hocası, aklî ve şer‘î ilimleri tahsil etmiş Hacı Bayrâm-ı Velî’nin Türbe-i Şerifi’ni ziyaret ettim.
Niyetlerimiz makbul, dualarımız kabul,
#Ramazan’ımız mübarek olsun inşallah.

Sn. Akın İLHAN

İlçe Başkanımız Sn. Akın İLHAN’a doğduğum şehrin yöresel, tescilli ürünü olan ve 100 yılı aşan geçmişiyle de #Siirt’in önemli el sanatlarından biri haline gelen #SiirtBattaniyesi hediyemi takdim ettim.
Bu ürün, geleneksel sanatlarımızın yaşatılması açısından büyük önem arz ediyor.

Sn. Aynur AYAZ

Akıl, cesaret ve tecrübe gibi nimetler ile donatılan mükerrem 1kadının, iletişim dünyamızı aydınlatmak üzere Sn. Aynur AYAZ’ın yazdığı “SamimiNiyet”, iletişim dünyamıza harika bir zenginlik ve derinlik katıyor/katacak.
Tebrikler, başarılar dilerim
Okuyucusu bol olur inşallah 

Sn. Ahmet CANPOLAT

Anayasa Mahkemesi Raportörlüğü‘ne atanan kıymetli kardeşim, dostum, hemşehrim Ahmet Canpolat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundum.
Rabbim hukukun “güç”ten değil, “gücün” hukuktan kaynaklandığı inancına sahip genç ve idealist hukukçularımızın sayısını artırsın.

Sn. Fevzi SEVGİLİ

AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi’nde Siyasi Erdem ve Etik Kurulu’nda yer alarak 2023 hedeflerimizi yeni bir başlangıç haline dönüştürecek Kıymetli Hemşehrimiz, Aile dostumuz Sn. Fevzi SEVGİLİ ağabeyimize hayırlı olsun ziyaretimizi gerçekleştirdik.
#TürkiyeİçinGüvenVeİstikrar